Drukuj

Wójt Gminy Baćkowice zaprasza do zapoznania się z „Diagnozą czynników i zjawisk kryzysowych”, stanowiącą element „Programu Rewitalizacji Gminy Baćkowice na lata 2016-2023”.  Diagnoza jako obszary zdegradowane wskazuje sołectwa: Baćkowice i Modliborzyce. Prosimy o zgłaszanie ewentualnych uwag / sugestii do diagnozy, wg załączonego formularza, do dnia 26 sierpnia 2016 r.

Uwagi można składać na sekretariacie Urzędu Gminy Baćkowice adres: Baćkowice 84, 27-552 Baćkowice lub przesyłać e-mailem: Wiesław Frejlich – Urząd Gminy Baćkowice e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Rafał Graczkowski – firma GRACZKOWSKI DOTACJE Sp. z o.o. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Niniejsze zaproszenie stanowi 1 etap konsultacji społecznych związanych z tworzeniem „Programu Rewitalizacji Gminy Baćkowice na lata 2016-2023”.

 

Diagnoza czynników i zjawisk kryzysowych


Wzór formularza uwag