Drukuj
Kategoria: Informacje

LCWP 2Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej utworzyło w Łagowie Lokalne Centrum Wsparcia Przedsiębiorczości tj. miejsca udostępnianego dla przedsiębiorców z obszaru gmin: Baćkowice, Iwaniska, Łagów, Nowa Słupia, Pawłów, Waśniów i Brody, gdzie będą mogli bezpłatnie się spotkać, zorganizować szkolenie, konferencje, spotkanie promujące produkty lub usługi lub pracować na zasadzie Open Space. Działalność Lokalnego Centrum Wsparcia Przedsiębiorczości dostosowana jest do potrzeb przedsiębiorców co oznacza, że spotkania będą mogły się odbywać od poniedziałku do soboty w dogodnych godzinach.

W siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest harmonogram udostępniania sal i rezerwacji. Każdy przedsiębiorca lub podmiot działający na rzecz przedsiębiorców może skorzystać bezpłatnie z pomieszczeń i sprzętu w ustalonych wcześniej dniach i godzinach.

Lokalne Centrum Wsparcia Przedsiębiorczości to dwie sale wyposażenie w meble oraz sprzęt dydaktycznych na potrzeby prowadzenia szkoleń i kursów dla przedsiębiorców. Mniejsze pomieszczenie umożliwia prowadzenia warsztatów, spotkań przedsiębiorców w mniejszym gronie oraz szkoleń w niewielkich grupkach do 12 osób. Na wyposażeniu pomieszczenia jest duży stół i 12 krzeseł, komoda oraz tablica interaktywna. Duża sala szkoleniowa umożliwia organizację szkoleń, konferencji i spotkań przedsiębiorców, w których liczba uczestników będzie mogła wynieść nawet 44 osoby. Sala jest wyposażona w sprzęt multimedialny: duży telewizor 75 cali, projektor i 17 laptopów wraz z oprogramowaniem umożliwiających prowadzenie szkoleń komputerowych wynikających z potrzeb przedsiębiorców, zestaw szaf do przechowywania materiałów dydaktycznych i szkoleniowych oraz okryć uczestników. W razie większej liczby uczestników na wyposażeniu są również dodatkowe stojące wieszaki na ubrania.

Artykuł nt. Lokalnego Centrum Wsparcia Przedsiębiorczości w Łagowie.Lokalnego Centrum Wsparcia Przedsiębiorczości w Łagowie.