Drukuj
Kategoria: Kultura

Spotkanie autorskie z panem Drabikiem.W dniu 15 kwietnia 2016 r. odbyło się zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Baćkowicach w ramach  projektu Programu Profilaktyki Antyalkoholowej pt. "Być sobą - być kimś - w poszukiwaniu wartości spotkajmy się  w bibliotece", spotkanie autorskie, na którym gościliśmy Wiesława Drabika – autora wierszowanych bajeczek dla dzieci.

Autor opowiedział jak powstaje książka oraz zapoznał uczestników ze swoją twórczością. Wspaniale nawiązał kontakt z dziećmi, które ze skupieniem, zaangażowaniem i radością uczestniczyły w spotkaniu. Pan Wiesław nagradzał aktywność zarówno rymowankami układanymi spontanicznie do imion uczestników jak też rozdając naklejki, zakładki i kalendarze. Żaden uczestnik nie pozostał bez nagrody, a dwoje najaktywniejszych dzieci otrzymało książeczki autora.

Spotkanie autorskie z panem Drabikiem.

Na zakończenie spotkania autor wpisywał dedykacje i autografy do zakupionych książeczek. Spotkanie umożliwiło uczestnikom zapoznanie się nie tylko z twórczością ale i sylwetką pisarza.

Autorowi i uczestnikom dziękujemy za udział w spotkaniu. Zapraszamy do korzystania ze zbiorów bibliotecznych.

>>Galeria zdjęć ze spotkania autorskiego<<