Drukuj
Kategoria: Sport

SpartakusPo porażce (0:2) w dniu 24 kwietnia 2016 r. z Alitem II Ożarów (GALERIA ZDJĘĆ), remisie (1:1) w dniu 30 kwietnia 2016 r. z Basztą Rytwiany, kolejnym remisie (1:1) z Agricolą Łoniów w dniu 8 maja 2016 r. (GALERIA ZDJĘĆ) oraz wysokiej przegranej (2:5) z Grodem Wiślica w dniu 15 maja 2016 r., drużyna z Baćkowic zwarła szeregi i może pochwalić się szeregiem zwycięstw.

22 maja 2016 r. nasi zawodnicy w fantastycznym stylu rozgromili Spartakusa II Daleszyce (0:4) i dopisali na swoje konto 3 pkt. W pierwszej połowie meczu dwie piękne bramki zdobył napastnik, Damian Łata. W drugiej połowie bramkę z rzutu rożnego zdobył Krystian Czaja. Przy wyniku 0:3 zdobywca dwóch pierwszych bramek został sfaulowany i opuścił boisko. Pod koniec spotkania wynik ustanowił, strzałem z rzutu wolnego, Krystian Czaja. SKŁAD: Tomasz Nowocień - Marcin Rusiecki, Krystian Czaja, Marcin Kargul, Marcin Janik - Bartosz Siwoń, Marcin Kotaś, Mariusz Kadela, Damian Placha, Piotr Witkowski - Damian Łata.

>>Galeria zdjęć ze spotkania UKS Baćkowice - Spartakus II Daleszyce<<

26 maja 2016 r. na wyjazdowym meczu w Gorzkowie, drużyna odnosi kolejne zwycięstwo (0:2). Bramki padają w pierwszej połowie. Pierwsza, kiedy po poprzeczce z uderzenia Marcina Kotasia piłkę umieszcza w siatce Bartosz Siwoń. Druga, po rzucie różnym - piłkę dograną przez Marcina Kotasia znalazł w powietrzu Krystian Czaja, zagrał ją do Mariusza Kadeli, a ten kończy akcję golem. SKŁAD: Tomasz Nowocień - Marcin Rusiecki, Krystian Czaja, Marcin Kargul, Marcin Janik - Tomasz Serwata, Marcin Kotaś, Mariusz Kadela, Damian Placha, Piotr Witkowski (61' Dawid Czaja) - Bartosz Siwoń.

Dobra passa trwa i już 29 maja 2016 r., baćkowscy piłkarze pokonują na boisku w Iwaniskach Świt Ćmielów (2:3). Pasmo sukcesów pieczętują 5 czerwca 2016 r. wygrywając z Zorzą Tempo Pacanów (1:3). Pomimo ciężkich pierwszych 45 minut spotkania, po których UKS przegrywał 1:0, ostatecznie po bramkach Mariusza Kadeli (53', 72') i Damiana Łaty (64'), UKS dopisuje do swoejgo konta kolejne 3 pkt. SKŁAD: Tomasz Nowocień - Marcin Rusiecki, Krystian Czaja, Marcin Kargul, Marcin Janik - Tomasz Serwata (70' Piotr Witkowski), Marcin Kotaś, Mariusz Kadela, Damian Placha, Bartosz Siwoń (84' Dawid Masternak) - Damian Łata.