Kategoria: Ogłoszenia

Dyrektor Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy:

1. Opis stanowiska wraz zakresem obowiązków
a. realizacja czynności/zadań przewidzianych w powierzonym projekcie zgodnie z: podpisaną umową grantową, budżetem i harmonogramem projektu,
b. zapewnienie sprawnego i terminowego wykonywania czynności/zadań z powierzonych projektów, c. pozyskiwanie środków finansowych na realizację przygotowywanych projektów,
d. dbałość o zapewnienie dobrych relacji z instytucjami partnerskimi i beneficjentami powierzonego projektu
e. pozyskiwanie środków finansowych niezbędnych do realizacji przygotowywanych projektów,
f. opracowywanie informacji niezbędnych do przygotowania sprawozdań merytorycznych i finansowych z powierzonych projektów,
g. zabezpieczenie: powierzonego mienia, ochrony przetwarzanych danych osobowych, dokumentacji projektowej,
h. wykonywanie innych zadań powierzonych przez przełożonych wynikających z: przepisów prawa, podjętych przez organy statutowe Stowarzyszenia uchwał, realizacji powierzonych projektów lub wdrażania lokalnej strategii rozwoju.

2. Wymiar czasu pracy
Pełny etat.

3. Wymagania pożądane stawiane nowemu pracownikowi.
a. Wykształcenie - preferowane wyższe, o specjalności zarządzanie i marketing lub ekonomia.
b. Minimum 3 miesiące pracy/stażu na stanowisku administracyjnym,
c. Znajomość zasad funkcjonowania i prowadzenia stowarzyszenia oraz działalności gospodarczej w ramach podmiotów III sektora,
d. Znajomość PROW 2014-2020,
e. Znajomość przepisów prawa szczególnie dotyczącego III sektora oraz wdrażania podejścia Leader w ramach PROW 2014-2020.

4. Wymagania minimalne, które winien spełniać przyjmowany pracownik.
a. umiejętność strategicznego myślenia i działania,
b. zdolność analizowania sytuacji, dostrzegania relacji, porównywania danych i wyciągania wniosków,
c. umiejętność współpracy w zespole oraz efektywnego organizowania pracy własnej,
d. dobra znajomość obsługi komputera, umiejętność pisania zgodnie z zasadami pisowni.

5. Informacja o wymaganej dodatkowej dokumentacji, którą powinna zawierać oferta kandydata/ki na stanowisko pracy i która poświadczy jego/jej doświadczenie, kwalifikacje i odbyte szkolenia.
a. życiorys
b. list motywacyjny
c. dokument poświadczający wykształcenie (dyplom lub zaświadczenie o stanie odbytych studiów) d. inne dokumenty poświadczające kwalifikacje istotne z punktu widzenia zakresu obowiązków, w szczególności referencji od pracodawcy w przypadku osób posiadających doświadczenie.

6. Miejsce i termin składania ofert.
Oferty należy składać do 18 lutego 2022 r. w siedzibie Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej przy ul. Rynek 26, 26-025 Łagów.