Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia

Lokalna Grupa Działania pn. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej jest stowarzyszeniem działającym na rzecz rozwoju obszarów wiejskich z terenu gmin: Baćkowice, Brody, Iwaniska, Łagów, Nowa Słupia, Pawłów i Waśniów.

Głównym celem stowarzyszenia jest realizacja Lokalnej Strategii Rozwoju (http://lgd-srws.pl/lokalna_strategia_rozwoju/lokalna_strategia_rozwoju1.html), w ramach ktorej już wkrótce będzie można otrzymać dofinansowanie na działania z następujących przedsięwzięć:


•    1.1.1 Nowe miejsca pracy,
http://lgd-srws.pl/dofinansowanie/kryteria_wyboru_dla_przedsiewziecia_111_nowe_miejsca_pracy.html
•    1.1.2 Inicjatywy służące rozwojowi przedsiębiorczości,
http://lgd-srws.pl/dofinansowanie/kryteria_wyboru_dla_przedsiewziecia_112_inicjatywy_sluzace_rozwojowi_przedsiebiorczosci.html
•    1.2.1 Rozwój infrastruktury służącej społeczności lokalnej,
http://lgd-srws.pl/dofinansowanie/kryteria_wyboru_dla_przedsiewziecia_121_rozwoj_infrastruktury_sluzacej_spolecznosci_lokalnej.html
•    1.2.2 Wzmocnienie więzi społecznych
http://lgd-srws.pl/dofinansowanie/kryteria_wyboru_dla_przedsiewziecia_122_wzmocnienie_wiezi_spolecznych.html


Osoby zainteresowane dofinansowaniem zachęcamy do zapoznania się z informacjami w tym m.in. lokalnymi kryteriami, harmonogramem planowanych naborów wniosków, zamieszczonymi na stronie http://lgd-srws.pl/, zakładka: Dofinansowanie.

Procedura naboru wniosków na poszczególne przedsięwzięcia będzie ogłaszana na stronie internetowej Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej.

Ponadto informujemy, iż w dn. pon. – pt.  w godz: 7:30 – 13:30. w biurze LGD świadczone są bezpłatne usługi doradcze dla mieszkańców terenu LGD.
Doradztwo dotyczy zasad przygotowania, założeń oraz warunków, które należy spełniać aby otrzymać pomoc w poszczególnych ww. przedsięwzięciach.

Wszystkie zapytania na temat funkcjonowania stowarzyszenia proszę kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / tel. 41 30 74 938.