Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia

Celem projektu jest przyznanie osobom zamieszkałym w województwie świętokrzyskim dotacji na założenie działalności gospodarczej. Projekt kierowany jest do osób niepracujących (bezrobotnych, biernych lub poszukujących pracy) powyżej 29 roku życia, znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy oraz osób planujących odejść z rolnictwa i członków ich rodzin z województwa świętokrzyskiego.

W ramach projektu zapewniona zostanie wysoko wykwalifikowana kadra trenerska, BEZPŁATNE WSPARCIE szkoleniowe – doradztwo i szkolenia przygotowujące do założenia działalności gospodarczej, wsparcie finansowe na założenie działalności gospodarczej, zwrot kosztów dojazdu, catering podczas zajęć, materiały szkoleniowe, wsparcie pomostowe: szkoleniowo - doradcze oraz wsparcie finansowe na bieżące wydatki przez okres pierwszych 6 miesięcy prowadzenia działalności  gospodarczej.

Miejsce i dokładny harmonogram szkolenia dostosowany będzie do uczestników. Szkolenia zostaną zorganizowane na terenie woj. świętokrzyskiego, w miejscu zebrania się grupy średnio 15 osobowej. Udział w projekcie jest bezpłatny.

W razie pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu: 514 942 003 bądź e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Strona projektu:  http://vision-consulting.pl/twoja-firma/
Termin składania dokumentów rekrutacyjnych: 29 luty – 25 marzec 2016 r.


Chcesz zobaczyć ten dokument? Kliknij tutaj.