Drukuj
Kategoria: Dla rolników

Od 1 października wywiad bezpośredni przeprowadzany będzie przez rachmistrza terenowego z wykorzystaniem urządzenia mobilnego.

Użytkownik gospodarstwa rolnego, który nie dokonał samospisu internetowego nie może odmówić przekazania danych w formie wywiadu telefonicznego lub bezpośredniego.

Należy również pamiętać, że codziennie w godzinach 8.00 – 20.00 pod numerem infolinii 22 279 99 99 będzie można potwierdzić tożsamość rachmistrzów spisowych, uzyskać pomoc techniczną i merytoryczną, a wybierając kanał „1” - spisać się przez telefon, do czego również zachęcamy.

Jednocześnie informujemy, że jeśli nie dysponujesz komputerem, tabletem czy smartfonem lub nie masz dostępu do internetu, Gminne Biuro Spisowe przygotowało stanowisko komputerowe, przy pomocy którego można w godzinach od 800 do 1400 dokonać samospisu w siedzibie Urzędu Gminy w Baćkowicach (pokój nr 5, parter budynku). Dla pierwszych kilkunastu osób, które w dniach od 05.10.2020 r. do 09.10.2020 r. dokonają samospisu przy pomocy stanowiska, przewidziano gadżety spisowe (koszulki, kamizelki, drobne upominki).

Chronimy dane naszych respondentów

Dane przekazywane w ramach Powszechnego Spisu Rolnegosą objęte tajemnicą statystyczną, czyli są udostępniane wyłącznie w formie zbiorczej, to znaczy takiej, która uniemożliwia identyfikację konkretnej osoby. Warto przy tym zaznaczyć, że realizując spisy nigdy nie pytamy o numer konta, czy karty kredytowej, a dane osobowe respondentów nie są nigdzie przekazywane.

Udział w spisie jest obowiązkowy, więc trzeba i warto się spisać, ponieważ dla wszystkich #liczysięrolnictwo.

PSR2020